تمدید پشتیبانی نرم افزار رایگان حسابداری

 پشتیبانی 6 ماهه رایگان

آموزش رایگان

بروز رسانی رایگان

خدمات ارزان قیمت

ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار رایگان دستلاف

 

از آنجا که ارائه خدمات پشتیبانی در شرکتهای نرم افزاری . مشمول هزینه های زیادی برای آنان می باشد که ناشی از طراحی های نادرست نرم افزارها توسط شرکتهای نرم افزاری می باشدواین هزینه ها می بایست از طرف مشتریان، پرداخت گردد لذا در نرم افزار رایگان دستلاف سعی شده است . نرم افزار به گونه ای طراحی گردد که دارای کمترین اشکالات باشد تا شرکتها و مشتریان با کمترین هزینه های پشتیبانی بتوانند بهترین خدمات را دریافت نمایند.

 

هزینه های پشتیبانی در نرم افزار رایگان صرفا جهت جبران هزینه های جاری و پاسخگویی و رضایت مشتری در 3 طرح تدوین شده است.

 

طرح طلایی پشتیبانی

هزینه پشتیبانی در طرح طلایی با صرفه ترین طرح می باشد.هزینه پشتیبانی در این طرح مبلغ 6.000.000 ریال بصورت سالیانه ،می باشد.خدمات متنوعی در طرح سالیانه جهت شرکتها ایجاد می گردد.

طرح نقره ای پشتیبانی

طرح نقره ای با تفاوت بسیار اندکی با طرح طلایی و با هزینه کمتر طراحی شده است.جهت مشاهده تفاوت طرح نقره ای با طلایی به جدول مقایسه ای طرح ها مراجعه فرمایید.هزینه پشتیبانی در این طرح مبلغ 5.000.000 ریال می باشد .

طرح برنز پشتیبانی

طرح برنز با تفاوت بسیار اندکی با طرح نقره ای، طراحی شده است.جهت مشاهده تفاوت طرح ، با سایر طرح ها، به جدول مقایسه ای طرح ها مراجعه فرمایید.هزینه پشتیبانی در طرح ، مبلغ 4.000.000 ریال می باشد و خدمات به شرح جدول ارایه می گردد.

شرح خدمات پشتیبانی نرم افزار دستلاف

پشتیبانی نرم افزار رایگان حسابداری دستلاف صرفا شامل مشتریانی می گردد که نرم افزار را خریداری نموده اندو شامل مشتریانی که نرم افزار را نصب نموده اند و سایر ماژولها را خریداری ننموده اند نمی گردد. شامل موارد متعددی می گردد که این موارد جهت سهولت دسترسی مشتریان گرامی و در بسیاری از موارد بصورت رایگان و یا با نازلترین هزینه های یک شرکت نرم افزار طراحی گردیده است.

نصب نرم افزار حسابداری دستلاف بسیار آسان می باشد و بر خلاف فایلهای نصب بسیاری از نرم افزارهای مطرح که بابت نصب نرم افزار نیز هزینه اضافی از مشتریان دریافت می نمایند سعی شده است با چند کلیک ساده و بدون هزینه نرم افزار نصب گردد.

چنانچه نرم افزار توسط همکاران شرکت وواحد پشتیبانی انجام گردد مشمول هزینه به مبلغ 1.500.000 ریال می باشد.

فایل نصب نرم افزاربدون استفاده از نرم افزار های نصب و اتوران سازی معروف و  توسط کارشناسان شرکت تولید شده است .

جهت نصب نرم افزار هم فایل راهنما و هم فیلم آموزش نصب تهیه شده است.

فایل بروز رسانی در نرم افزار رایگان دستلاف بصورت کاملا رایگان انجام می گردد و مشمول هیچگونه هزینه اضافی نمی باشد.

پشتیبانی رایگان نرم افزار رایگان دستلاف به مدت 6ماه شمسی می باشد و پس از پایان دوره مشتری می تواند درصورت تمایل اقدام به عقد قرارداد پشتیبانی نماید.وصرفا شامل مشتریانی می گردد که نرم افزار را خریداری نموده اند.

امکان درخواست جهت طراحی گزارشات جدید در نرم افزار فراهم می باشد و می توانید با ثبت درخواست در سامانه پشتیبانی دستلاف درخواست خود را ثبت فرمایید.

امکان پاسخگویی تلفنی توسط کارشناسان پشتیبانی در تمامی روزهای کاری از ساعت 8 صبح لغایت 8 شب فراهم میباشد.

امکان ریموت به سیستم های مشتریان مطابق درخواست مشتری طبق ساعات کاری شرکت فراهم میباشد.

نرم افزار جسابداری رایگان دستلاف فاقد هرگونه قفل سخت افزاری می باشد و این امر باعث می گردد تا هزینه های قفل های سخت افزاری نیز به مشتری تحمیل نگردد.

کلیک نمایید.
1
به ما در واتس آپ پیام ارسال فرمایید.
سلام.
به راحتی با همکاران ما در ارتباط باشید.
کافی است کلیک نمایید.
نرم افزار رایگان دستلاف